Өлкән курс студентлары игътибарына! Эш бирүчеләр белән Zoom-конференция

Югары уку йортына кадәрге белем бирү һәм чыгарылыш сыйныф укучыларын эшкә урнаштыру үзәге студентлар белән дә, эш бирүчеләр белән дә хезмәттәшлек итүнең яңа формаларын даими эзли. Илдәге катлаулы эпидемиологик хәл аркасында, вирус таралуны булдырмау максатыннан, безнең студентларны практикага чакырырга һәм уку тәмамланганнан соң даими эшкә урнашу мөмкинлеген карарга әзер булган оешма һәм предприятиеләр вәкилләре белән очрашулар Zoom онлайн платформасында уза.

1 декабрь (сишәмбе) 2020 елның 9 сәгать 40 мин. Zoom-конференциясенә “Росреестрның ФКП-ВЦТО” Казан кушылачак.

Шулай ук конференциягә студентлар белән «ЭкоНива-АПК Холдинг» ҖЧҖ персоналы буенча менеджеры Антонина Савощенко да кушылачак.

«ЭкоНива-АПК Холдинг» ҖЧҖ компанияләренең Россия-Германия төркеме – Россиянең алдынгы аграр холдингы, Россиядә һәм Европада иң эре сөт җитештерүче. Иң мөһим моментларның берсе – практикага чакыру, проектларда һәм «ЭкоНива-Студент» стипендия программаларында катнашу булды.

Сезнең сорауларга өстәмә мәгълүмат һәм җавапларны сез рәсми сайтта таба аласыз www.ekoniva-apk.ru , электрон почта praktika. ekoniva-apk.com,  социаль челтәрләр vk.com/ekonivaapk .

Персонал буенча менеджер Антонина Савощенко, тел. 8930-418-66-19 antonina.savoshchenko@ekoniva-apk.com