Философия һәм хокук кафедрасы укытучысы Д. А. Пинаева мәктәп фәнни-гамәли конференциясендә секция җитәкчесе сыйфатында катнаша

26 апрельдә Зеленодольск муниципаль районының 1 нче лицеенда (Зеленодольск шәһәре) укучыларның «Ил тарихы гаилә тарихы аша»дигән Республика фәнни-гамәли конференциясе узды.

«Россия тарихының бер өлеше буларак Казан крае тарихы» секцияләренең берсе җитәкчесе итеп Философия һәм хокук кафедрасы доценты Дарья Алексеевна Пинаева чакырылган. Секция эшендә 20дән артык укучы катнаша, алар Татарстан Республикасы тарихының төрле аспектларына багышланган докладлар тәкъдим итәләр. Конференция турында мәгълүмат Зеленодольск шәһәренең 1 нче лицееның рәсми сайтында урнаштырылган.

Философия һәм хокук кафедрасы укытучысы Д.А. Пинаева мәктәп фәнни-гамәли конференциясендә секция җитәкчесе сыйфатында катнаша.