“Авыл хуҗалыгы 4.0” акселерация программасының очрашу трекингы

Хөрмәтле студентлар – “Авыл хуҗалыгы 4.0” акселерация программасында катнашучылар һәм аларның остазлары!

Исегезгә төшерәбез, очрашу трекингы атна дәвамында булачак. Трекер сезгә идеяны реаль проектка әйләндерергә, проект паспортын тутырырга һәм сезне демо-көнгә чыгарырга ярдәм итәчәк!

Күпчелек командалар инде трекерлар алдылар һәм leader id чарасына күчәргә, файлда үз трекерларын табарга һәм аның белән элемтәгә керергә кирәк!

Әгәр дә командаларга берләшмәгән студентлар бар икән, аларның идеяләре юк, аларның команданы оператив рәвештә булдыру, үз остазларына хәбәр итү мөмкинлеге бар, без аларны башлыйбыз һәм трекер билгелибез. Соң түгел!

Бу атнада бездә дә ике чара бар:

Проект максатларын формалаштыру, 5 октябрьдә Екатерина Тюхай белән продуктның тормыш циклы. Вакыт 15:30, дәвамлылыгы 1 сәгать;

Экспертлар торбасы җомга көнне 6 октябрьдә 16: 00 сәгатьтә, дәвамлылыгы 1,5 сәгать. Студентлар үз идеяләренең/проектларының кыскача презентациясе белән чыгыш ясаячак һәм экспертлардан кире элемтә алачак.