«Заманча игенчелектә биологик препаратлар һәм биологизация алымнары»I Халыкара фәнни-гамәли конференциясе

«Генетик технологияләр» программасын гамәлгә ашыру кысаларында 2023 елның 23-24 ноябрендә Казан дәүләт аграр университетының агробиотехнологияләр һәм җирдән файдалану институтында

I Халыкара фәнни-гамәли конференция «ХӘЗЕРГЕ ИГЕНЧЕЛЕКТӘ БИОЛОГИК ПРЕПАРАТЛАР ҺӘМ БИОЛОГИЗАЦИЯ АЛЫМНАРЫ».

Конференциянең оештыру комитеты барчагызны конференциядә катнашырга чакыра. Конференциядә катнашу өчен аспирантлар, соискательләр, докторантлар, фәнни хезмәткәрләр, студентлар чакырыла (фәнни җитәкче белән авторлыкта гына). Конференция материаллары фәнни мәкаләләр җыентыгы формасында басылып чыгачак. Катнашу өчен гаризалар 2023 елның 23 ноябренә кадәр кабул ителә.