” ИГЕЛЕК  ДӨНЪЯСЫ” акциясе 25 апрельдә тулай торакта Психология клубы тарафыннан оештырыла.

Психолог Сунгатова Нурия Тәлгать кызы ассызыклаганча, :

Игелек мәхәббәт, мәрхәмәтлек, альтруизм, толерантлык, ярдәм һәм бүләк көтмичә яхшылык эшләргә омтылу аша күренә.»

Бу акция студентларга бик ошады, чөнки мондый чаралар укучыларны башкаларның бәла-казаларына битараф калмаска һәм аларга теләсә кайсы вакытта ярдәм итәргә өйрәтә

Шул ук көнне Нурсия Тәлгать кызы «үз мөмкинлекләрен ничек кулланырга»дигән шәхси үсеш тренингын үткәрде. Балалар катнаштылар, үз фикерләрен белдерделәр, шатландылар, команда эшенең әһәмиятен аңладылар.

Тренинг студентны дәртләндерә, үз максатларын тормышка ашыру өчен күнекмәләр һәм сәләтләр үстерә.