Казан ДАУ музее эше

Сентябрь – яңа уку елы башланган вакыт, барлык студентлар да укуны башлар алдыннан ниндидер дулкынлану һәм борчылу кичергән вакыт. Әмма, әгәр сез Казан дәүләт аграр университетына укырга кердегез икән, сез безнең университетның тарих музейлары коллекцияләрен карап чыгу мөмкинлегегез барлыгына ышана аласыз.

Өч музей залында җыелган экспонатлар тарихи һәм уку экспонатлары белән тәкъдим ителә. Димәк, студентлар үз университетларының үткәне турында күбрәк белә алалар, шулай ук яңа белем һәм тәҗрибә туплыйлар, бу киләчәктә файдалы булырга мөмкин.

Шуңа күрә Казан дәүләт аграр университетының кадерле студентлары югары уку йорты музейларына бару мөмкинлеген ычкындырмагыз! Монда сез бик күп кызыклы экспонатлар табарсыз һәм укуыгызда һәм киләчәк карьерагызда ярдәм итәр өчен яңа белемнәр алырсыз. Казан дәүләт аграр университеты музейларына рәхим итегез!