Казан ДАУ студентлар берләшмәләре фестивале!

26 сентябрьдә МТС диварларында Казан дәүләт аграр университетының студентлар берләшмәләре фестивале узды.

Катнаәучылар студентлар активының барлык юнәлешләре белән таныштылар һәм үзләре өчен күп яңалык таптылар!

17: 00 сәгатьтә холлда студентлар берләшмәләре күргәзмәсе уздырыла, анда юнәлеш җитәкчеләренә сорау бирергә һәм аларның командасына гариза бирергә мөмкин була.

Аннары программа буенча «БЕРГӘ» студентлар клубы оештырган фестиваль концерты узды, анда барлык коллективларның иҗади номерлары да, студентлар Советының башка юнәлешләре эшләре дә күрсәтелде. Сәламләү сүзе белән уку-тәрбия эше һәм яшьләр сәясәте проректоры А.В. Дмитриев чыгыш ясады, ул студентларга яхшы уку һәм актив студентлык эшчәнлеге теләде.

Казан дәүләт аграр университетының студентлар советы сәхнәдә активистның безнең югары уку йортындагы барлык өстенлекләрен күрсәтте, шулай ук барлык теләүчеләрне үз сафларына чакырды.