Казан дәүләт аграр университетында атказанган чыгарылыш сыйныф укучылары белән очрашу узды

2023 елның 17 февралендә мәртәбәле кунаклар ТР Атказанган икътисадчысы, ТР Югары Советы депутаты Низамов Миннерашит Миннетдин улы һәм ТР Атказанган икътисадчысы Әхмәтҗанов Рафис Хәсим улы безнең вузда булдылар. 1967 елда Казан СХИ икътисад факультетын тәмамлаучылар өчен хуҗалык икътисадый эшчәнлеге проректоры Закиров З.Р. җитәкчелегендә укыту-демонстрация үзәге, лабораторияләр, уку сыйныфлары һәм университет тарихы музейлары буенча экскурсияләр оештырыла. Студент еллары, яраткан укытучыларыбыз турында истәлекләр күп булды. Кунаклар җылы кабул итүләре, институтлар директорлары белән очрашулары, музейларда экспозицияләрне кызыклы сайлап алулары өчен зур рәхмәт белдерделәр. Университет коллективына сәламәтлек һәм ТР АПК белгечләрен әзерләүдә иҗади уңышлар теләделәр.