Казан дәүләт аграр университетының студентлар язы

11 апрельдә «Сәид-Галиев» мәдәният йортында «Казан ДАУ — 2024 студентлар язы» концерты узды, ул «Югары уку йортының гомуми программасы» юнәлешендәге кече төркемнең Республика студентлар иҗаты фестиваленең еллык конкурс программасының бер өлеше булды.

Сәхнәдә Казан дәүләт аграр университетының талантлы студентлары һәм «Бергә» студентлар клубы коллективлары чыгыш ясады, алар «Мин — мәхәббәт»дип аталган бердәм программа күрсәттеләр.

Чарада Казан ДАУ ректоры Айрат Вәлиев, проректор Андрей Дмитриев, университет студентлары һәм хезмәткәрләре катнашты.

Концерт талантлы яшьләргә ярдәм итәргә килгән барлык студентлар һәм кунаклар өчен чын бәйрәмгә әверелде. Мондый чаралар студентлар җәмгыятенең рухын сакларга, иҗади сәләтләрен үстерергә һәм университетта күңелле атмосфера булдырырга ярдәм итә.

Алга таба иҗади уңышлар һәм уңышлар телибез!