«Мираторг» АПХ компаниясе студентлар өчен үз мәйданчыкларында практика узарга тәкъдим итә

«Мираторг»  АПХ компаниясе студентлар өчен үз мәйданчыкларында практика узарга тәкъдим итә:

«Яңа уку елы дәвам итә һәм без 2022-2023 елларга чаралар планлаштырудан башларга тәкъдим итәбез.

«Мираторг»  АПХ ягыннан тәкъдим итәбез:

•  Компаниянең мәйданчыкларында студентлар өчен практика

Практика өчен мәйданчыклар турында мәгълүмат һәм практикага гариза кушымтада.

•  «Мираторг»АПХдан студентлар өчен Кейс-чемпионат

Производство кейс-бурычларын иң яхшы хәл иткән өчен 5 җиңүчегә эшкә урнашу гарантиясе белән 100әр мең сум акча биреләчәк. Мәгълүмат Алдагы хатта җибәрелә.

• Компания мәйданчыкларында экскурсияләр (объектның территориаль ераклыгы исәпкә алына).

Предприятие белгечләреннән ачык дәресләр

• Югары уку йортлары/СУЗлар чараларында катнашу (вакансияләр ярминкәләре, студентлар белән очрашулар, форумнар, конференцияләр һ. б.)

• Яшь белгечләрне эшкә урнаштыру. Эшкә урнашу буенча, сез миңа мөрәҗәгать итә аласыз (контактлар түбәнрәк).

Яңа активлар буенча диалогка ачыкбыз.

Практиканы узу шартлары:

– рәсми бизәлеш

– Аграр һәм техник белгечлекләр буенча чыгарылыш һәм чыгарылыш курслары өчен бер айга 25000 сумнан түләү (бүлекчәгә карап).

– чит шәһәрләрдән килүчеләр өчен торак бирү

— остазлар һөнәри әзерлек алып барыла торган стажировка программасы.

Практика башланырга 1 ай кала белгечнең электрон адресына (контактлар түбәндә китерелгән) яки кушымтадагы форма буенча заявка җибәрергә кирәк a.surkova@agrohold.ru практиканы алга таба килештерү өчен.

Өстәмә сораулар буенча сез регион белгечләренә яки миңа мөрәҗәгать итә аласыз.

Бу уку елында практика, стажировка һәм эшкә урнашу өлкәсендә нәтиҗәле хезмәттәшлеккә ышанабыз.

Элемтә өчен контактлар:

Алинә Суркова