ТР Студентлар Отрядларының 60 нчы хезмәт семестрын ябуга багышланган пленар утырыш

15 декабрьдә ТР Сәүдә-сәнәгать палатасында Татарстан Республикасы Студентлар Отрядларының 60 нчы хезмәт семестрын ябуга багышланган пленар утырыш узды, анда ел йомгаклары ясалды, шулай ук түбәндәге номинацияләрдә Рәхмәт хатлары белән бүләкләнделәр:

Казан дәүләт аграр университеты.

2023 елда Казан ДАУ базасында 8 белгечлек буенча 360 студент һөнәри белем алды.

Казан ДАУ СО штабының Экс-командиры Полина Козерук, Тукай районы «Крылатый «Балалар сәламәтләндерү лагереның»Саулык» сәламәтләндерү комплексының өлкән вожатыйсы буларак.

«Татарстан» авыл хуҗалыгы отряды командиры Булат Хөснетдинов, «Механизация»юнәлешендә авыл хуҗалыгы вузлары студентлары арасында һөнәри осталык буенча Округ конкурсында 2 урынны алган.

Спуо Прибой (https://vk.com/priboipytinafamily)

“Вывенское” ҖЧҖ предприятиесендә “Камчатка-2023” Төбәкара студентлар хезмәт Путин проекты җыелма күрсәткечләре буенча иң яхшы отрядка.

Отряд вәкилләре номинацияләрдә җиңүчеләр булдылар:

1.Иң яхшы командир Ксения Светлакова

2. Иң яхшы комиссар Екатерина Чубарева