Университет ректоры Айрат Расимовичны Казан дәүләт аграр университеты коллективы исеменнән Туган көне белән котлыйбыз!

Хөрмәтле Айрат Расимович, Сезне туган көнегез белән котлыйбыз!

Казан дәүләт аграр университеты ректораты һәм барлык коллектив исеменнән чын күңелдән тәбрикләр кабул итегез!

Студенттан ректорга кадәр уңышлы юлыгыз Сезне Казан дәүләт аграр университетында эшләү чын омтылыш булган төрле дәрәҗәле һәм талантлы кеше итеп күрсәтә.
Безнең университетның укытучылары һәм хезмәткәрләре, студентлары һәм аспирантлары хөрмәт итә торган яхшы, ләкин принципиаль җитәкченең атказанган хезмәтен лаеклы бәялиләр. Сез Россия Федерациясе һәм Татарстан Республикасы өчен җәмгыять һәм дәүләт алдында торган иң катлаулы бурычларны хәл итәргә сәләтле югары квалификацияле кадрларны әзерләү һәм тәрбияләү өчен шактый өлеш кертәсез.
Сезгә нык сәламәтлек һәм төзелеш эшчәнлегендә алга таба уңышлар, барлык яхшы башлангычларда уңышлар телибез!

Хөрмәт белән,
Казан дәүләт аграр университеы коллективы