Кабул итүнең контроль цифрлары кысаларында төп урыннарга кабул итү турында мәгълүматлар басылып чыкты!

🫶 Бакалавриат һәм белгечлек программаларына көндезге һәм читтән торып уку формалары буенча кабул итүнең контроль цифрлары кысаларында төп урыннарга кабул итү турында мәгълүматлар бастырылып чыкты. Исемлек белән кабул итү комиссиясенең рәсми сайтында таныша аласыз. (https://priem.kazgau.ru/bakalavriat-i-speczialitet/svedeniya-o-zachislenii)

🫶 Казан дәүләт аграр университетына укырга кергән барлык абитуриентларны котлыйбыз! Бу сезнең мәгариф карьерагызда чыннан да мөһим адым, һәм без сезнең дөрес сайлау ясаганыгызга ышанабыз.

Казан дәүләт аграр университетында белем алуыгыз сезнең өчен тормышның якты һәм бай чоры булыр дип өметләнәбез. Сезнең уңышка ирешү өчен бездә кирәкле әйберләр бар: квалификацияле укытучылар, заманча укыту программалары, җиһазлар, үсеш һәм үз-үзеңне тормышка ашыру мөмкинлекләре.

🫶 Сезне тагын бер кат котлыйбыз һәм сезгә уңышлы укулар, яңа ачышлар телибез. Сезне Казан дәүләт аграр университетында түземсезлек белән көтәбез!