Минск шәһәрендә отряд визиткалары конкурсында катнашу!

Казан дәүләт аграр университетының студентлар отрядлары сугышчылары Минск шәһәрендә отряд визиткалары конкурсында катнаштылар!

Мондый конкурсларда катнашу студентлар өчен үз осталыкларын, талантларын күрсәтү һәм үз отрядларын тәкъдим итү өчен бик яхшы мөмкинлек.

Отряд визиткалары конкурсы гадәттә креатив презентацияләр, видео яки башка материаллар булдыруны үз эченә ала, алар отрядлар эшенең һәм казанышларының төрле аспектларын тапшыра һәм күрсәтә. Мондый чаралар университетның танылуын арттырырга һәм студентлар отрядлары турында уңай тәэсир тудырырга ярдәм итә.

Без Казан дәүләт аграр университеты студентлары әлеге конкурста үзләренең осталыкларын, иҗатларын һәм энтузиазмнарын күрсәттеләр дип ышанабыз. Аларга студентлар отрядларында һәм башка өлкәләрдә алга таба да уңышлар телибез!