23 апрельдә Галимнәр советының утырышлар залында Үзбәкстаннан Казан дәүләт аграр университеты студентларының Үзбәкстан Республикасының Казандагы Генераль Консуллыгының беренче секретаре А. Разаков белән очрашуы узды

23 апрельдә Галимнәр советының утырышлар залында Үзбәкстаннан Казан дәүләт аграр университеты студентларының Үзбәкстан Республикасының Казан шәһәрендәге Генераль Консуллыгының беренче секретаре А.Разаков белән очрашуы узды.

Үзенең сәламләү сүзендә ул ассызыклаганча,: “Сез алган аграр белем Үзбәкстанның авыл хуҗалыгын кадрлар белән тәэмин итү өчен бик мөһим.»

Чарада шулай ук уку-тәрбия эше һәм яшьләр сәясәте проректор А.В. Дмитриев, университетның структур бүлекчәләре җитәкчеләре катнашты.

Очрашуны С.Е. Матвеева җитәкчелегендәге Халыкара бүлек оештыра.