SAP акселераторында катнашырга чакырабыз

Хөрмәтле университет хезмәткәрләре һәм студентлары, SAP компаниясе (алга таба — SAP) һәм Россия Федерациясе цифрлы үсеш, элемтә һәм массакүләм коммуникацияләр министрлыгының «Исәпләү техникасы өлкәсендә хезмәттәшлек буенча хөкүмәтара координация үзәге» федераль дәүләт бюджет учреждениесе чит ил базарларына продуктлар чыгаруда Россия ИТ-эшләүчеләренә ярдәм итү өчен уртак акселератор башлап җибәрүләре турында хәбәр итә.

Акселераторның максатлары – Россия программа тәэминатын эшләү һәм сертификацияләү, шулай ук бергә эшләнгән эшләрне SAP портфеленә кертү.

Студентларны акселераторда катнашырга чакырабыз. Ул үзен инновацион эшләнмәләр өлкәсендә күрсәтергә һәм әзерлекнең югары дәрәҗәсен күрсәтергә мөмкинлек бирәчәк. Бу исә, үз чиратында, Россия Федерациясе югары уку йорты турында уңай бәяләмә формалаштырачак.

Акселераторда катнашу өчен гаризаны 31.12.2019 кадәр бирергә мөмкин. Сайлап алу нәтиҗәләре буенча программада 10 стартап калачак.

Финалистлар SAP.io акселераторларның глобаль челтәрен куллану мөмкинлегенә ия булачак, шулай ук чит ил базарларына чыгу өчен хезмәттәшлек итүче оешмаларның башка мөмкинлекләре дә бар. Акселерация программасы кысаларында шулай ук Россия һәм дөнья ИТ-җәмәгатьчелеге һәм глобаль ИТ-компанияләрнең корпоратив клиентлары белән аралашу каналларын үстерү планлаштырыла.

Тулырак мәгълүмат: https://events.sap.com/ru/accelerator-sap-minsvyaz/ru/home